kadıköy ücretsiz bay bayan arkadaşlık sitesi

yorum yok
okuma
21 Mayıs, 2018

Merhaba

Kadıköy ücretsiz bay bayan arkadaşlık sitesi

hoşgeldiniz Kadıköy’de oturan arkadaşlarımız iyi bilirler, bizim buranın güzel cafeleri, restoranları ve buradaki güzel akşam iş çıkışı sohbetleri meşhurdur. Burada ki arkadaşlarımızla birlikte bizde böyle bir sohbet ortamında bulunmaya karar verdik. Birkaç arkadaş birlikte internette dolaşırken bu sunucuya rastladık. Hayatta olmaz biz böyle bir ortamda olamayız derken, geldiğimiz nokta belli. (: Bizde artık bu ailenin bir parçası olduk.
Bugün dostlarımızla sunucudan tanıştığımız dostları Kadıköy ‘de o güzel mekanda ağırladık. Piraye Restoranın da evet, yanlış duymadınız. O güzel sohbetin arasında taş plak çalması, gerçekten bizleri mest etti. Burada bize konuk olan misafir arkadaşlarımızda bu durumdan hoşnut oldu. Sunucudan tüm dostlarımızı her daim ağırlamaktan gurur duyarız.

Sohbet Odası Buraya giriş maceramız yukarıda da bahsettiğim gibi çok ilginç oldu. Birkaç arkadaş toplanmış muhabbet ederken, bir chat sohbet konusu açıldı. Arkadaşlarımızdan biri daha önce bu tarz kadıköy ücretsiz bay bayan arkadaşlık sitesi yerlerde bulunmuş. Biraz anlattı bize olayı, sonrası bizde arkadaşlarla sohbet programını yükleyip girdik sohbete hep birlikte. Ve kesintisiz bir 3-4 saat kadar sohbete ettik. Çok güldük, eğlendik. Burayla tanışmaya karar verdik. Sağ olsunlar bizi öyle güzel karşıladılar ve öyle içten bir aile ortamı kurmuşlardı ki yanların da olmak bizim içinde artık onur verici bir durum oldu. Kadıköy ‘den katılacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Gerçekten zamanın nasıl geçeceğini anlayamayacağın muhteşem bir sohbet ortamına  girmiş bulunuyorsun. Biz aynen böyle olduk.

Kadıköy üyeliksiz bay bayan arkadaşlarla tanış

Şimdide artık arkadaşlarımızla birlikte aileden olduk. Ailenin birer bireyleri gibiyiz. Hep birlikte her şeyin daha güzel olması için bir çok konuda birbirimize katkı sağlıyoruz. Daha güzel, daha büyük kocaman bir aile sohbet odası inşa ediyoruz. El birliğinin, emeğin, birlikte olmanın verdiği güzel duyguları paylaşıyoruz. Ramazan ayında herkesle birlikte bir oruç açmak, birlikte sabahlara kadar sohbet ederek, birlikte sahur yapmak çok güzel şeyler.
Sizleri tanıdığımız için ve burada olduğumuz için çok ama çok teşekkür ederiz. Yeni katılacak dostlarımızın, arkadaşlarımızın hiç düşünmeden girip istedikleri gibi sohbet edebilecekleri bu güzel mekanın kurucusundan, yöneticilerine varana kadar herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha 10 gün önce burada foruma yorum yapan biri idim. Şimdi ise bildiğiniz makale yazıyorum.

Sizleri çok ama çok seviyoruz..

Allaha emanet olun. Tekrar görüşmek üzere.

Çünkü

Kadıköy Ücretsiz bay bayan arkadaşlık sitesi

Kadıköy Ücretsiz bay bayan arkadaşlık sitesi


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Gurbetci Sohbet Herkes tarafından bilinen birçok sohbet siteleri ...

Merhaba Sevgili okurlarımız; OZGUN SOHBET Öncelikle konumuz ; internet ...

Merhaba Arkadaşlar; Kendini bilen kişi olmak herşeyden önce kişinin ruhsal ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?