Sohbet Evimiz Aileyiz

4 yorum
okuma
29 Nisan, 2018

Merhaba Arkadaşlar;

Sohbet evimiz aileyiz

Sitesine Hoşgeldiniz Sohbet Evimiz diye başladığımız yazımızda sizlerle birbirinden ilginç şeyler paylaşacağız. Bunlar neler olacak birlikte bir göz atalım.

1- Sohbet sunucularını birbirinden ayıran farklar nelerdir?
2- Sohbet sunucularında kişilerle nasıl samimi olunabilir?
3- AiLeyiz ‘in başarısının sırları neler?

Yukarıdaki konu başlıklarına uygun olarak size açıklamaya ve bu dünyayı keşfetmenize yardımcı olalım. Aslında çok bilindik bir cümle ile konuya başlayacağım. Yaptığımız bu iş sonuç olarak “İnsan” odaklı bir iş olmasından dolayı bir çok problemi de beraberinde taşımaktadır. Sunucuları birbirinden nasıl ayırt edeceğimize değinelim.

Sohbet sunucularını birbirinden ayıran en önemli farklılıklar kişilerdir. Bir çok sunucu ve sohbet odası olduğunu bilmekteyiz. Bu sunucuları birbirinden ayıran en önemli özellik, sunucuları oluşturan ve bu sunucuları yöneten kişilerdir. Sunucu kurucuları ve yöneten kişilerin elit olmasına, arayışlar içinde olmamasına çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Olaylara pozitif ve yapıcı olarak yaklaşması gereken kişilerden oluşmuş sunucuları tercih etmeniz şiddetle önerilir. (:

Diğer bir konumuz ise Sohbet sunucularında kişilerle samimi olma onlara yaklaşma ve kendini kabullendirme yöntemleri olacak. Bu konuyla ilgili öncelikle söylenmesi gereken girdiğiniz sunucuyu izlemeniz, o sunucuda ki yönetici ve karakterleri tanımanız, yapılan sohbetlerin samimiyet derecelerini kişisel olarak değerlendirmeniz en iyi başlangıç olacaktır. Bu gibi şahsa özel yapacağınız analizler, sizlerin doğru kişilerle arkadaşlık kurabilmenizi, size uygun olmayan kişilerden ise uzak durmanızı ve kesişerek üzücü olaylar yaşamamanızı sağlayacaktır. Öncelikle doğru sohbet ortamında doğru cümleler ile arkadaşlıklar kazanabilir, ilerleyen dönemlerde ise çok büyük dostluklar elde edebilirsiniz. Ve hatta evlenenlerin bile olduğu bilinmektedir. (:

Son konumuza gelirsek AiLeyiz.Net sunucusunun başarısının asıl sırrı tamamen “içtenlik”. Sunucunun kurulumundan bu güne kadar iyi niyetli, insanları rahatsız etmeyen, olaylara olumlu yaklaşabilen, uzlaşmacı yapıdaki sunucu yöneticilerimizin olması ve bunun içtenlik ile birleşmesi sonucu kaçınılmaz bir başarı getirdi. Böyle bir ekibi bir araya getirmek (parasal değil tamamen özveri ile) gerçekten de günümüz şartlarında neredeyse imkansıza yakın bir durumdur. Aile olabilmeyi, birbiri ile reel olarak iletişime girebilmeyi başaran nadir sunuculardan biriyiz. Bununla da gurur duyuyoruz.

Herkesin ailemizden biri olması sadece sizlere bağlı arkadaşlar. İyi niyetli, düzgün kişiliğe sahip insanların aramıza girmeleri bize göre sadece an meselesi ve biliyoruz ki onlar varlar. Aramızdalar ve bizimle bir gün bu mekanda buluşacaklar.

Hepinizi içten sevgilerimizle selamlıyoruz. Bekliyoruz.

Sohbet Evimiz Aileyiz

Sohbet Evimiz Aileyiz


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Gurbetci Sohbet Herkes tarafından bilinen birçok sohbet siteleri ...

Merhaba Sevgili okurlarımız; OZGUN SOHBET Öncelikle konumuz ; internet ...

Merhaba Arkadaşlar; Kendini bilen kişi olmak herşeyden önce kişinin ruhsal ...

YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?